ITS

ITS – International Truck Services 35 rokov služby ITS spoločnosti DAF


Na počiatku sedemdesiatych rokov bol DAF prvým výrobcom nákladných automobilov, ktorý predstavil medzinárodnú cestnú asistenčnú službu pre vodičov v núdzi ITS. ITS si udržiava vedúcu pozícii v odvetví nákladných automobilov a je považovaná za jednu z najoceňovanejších a najprofesionálnejších asistenčných služieb.

Nešťastný vodič, ktorý sa dostal so svojim vozidlom do problémov, môže počítať s rýchlou pomocou od organizácie DAF. Ktokoľvek, kto zavolá na telefónne číslo ITS + 31 40 214 3000, je prepojený na jedného z osemnástich operátorov, ktorý je schopný hovoriť prinajmenšom štyrmi jazykmi. Celkovo je personál ITS schopný komunikovať s vodičmi v pätnástich rôznych jazykoch. Moderné počítačové vybavenie zaisťuje, že takmer okamžite sa určí, ktorý servis DAFu je najbližšie k vozidlu v núdzi. Rýchla následná akcia bola vždy veľkou silou ITS. Čím skôr je nákladné vozidlo späť na ceste, tým lepšie. Táto pomoc sa neobmedzuje len na samotné vozidlá. Asistenčná služba sa taktiež vzťahuje na prípojné vozidlá, nadstavby a vodičov samotných.

Po prijatí hovoru ITS kontaktuje najbližšieho dealera a servis, ktorý ponúkne svojej služby, a taktiež dealera, ktorý sa bežne stará o údržbu zmieneného vozidla. U nej operátor zaistí platobné záruky, takže vodič si nemusí robiť starosti s finančným dojednaním. ITS má prístup do rozsiahlej a široko rozšírenej servisnej siete v Európe. Až v 31 krajinách sa môže majiteľ a vodič DAFu spoľahnúť na rýchlu pomoc v prípade zlyhania vozidla alebo jeho nehody.

ITS DAF NV Centrála: + 31 40 214 3000

 

ITS D.I.L.A.N. Servis Senec: +421 903 722 418

 

ITS D.I.L.A.N. Servis Žilina: +421 903 722 418