Ready to Go – Skladové vozidlá s nadstavbou

Spoločnosť DAF Trucks predstavuje program „Ready to Go“

Úplne nový domiešavač, sklápač, plachtový náves a ďalšie vozidlá s podvozkom dostupné a okamžite pripravené na prevádzku? Ak dopravcovia okamžite potrebujú vozidlá s určitou nadstavbou, môžu sa spoľahnúť na program Ready to Go spoločnosti DAF, v ktorom nájdu najlepší sortiment obľúbených plne vybavených vozidiel.  Zoznam týchto vozidiel nájdete tu.

Úspech spoločností založených na sezónnom dopyte spočíva v schopnosti rýchlo sa prispôsobovať potrebám trhu. Preto je často dôležité dokázať rozšíriť vozový park čo najrýchlejšie.

Nadstavby od popredných výrobcov
Spoločnosť DAF vytvorila dostatočnú zásobu úžitkových vozidiel okamžite pripravených na prevádzku, medzi ktoré patrí najobľúbenejšie vozidlá s podvozkom, ako sú domiešavače, sklápače a plachtové návesy. V krajinách, kde už program Ready to Go funguje, je možné na internetových stránkach DAF Trucks príslušnej krajiny prechádzať všetky vozidlá dostupné v Európe pomocou intuitívneho vyhľadávania. Objednávku môže sprostredkovať miestne servisné díler, nezávisle na tom, v ktorej časti Európy sa vozidlo nachádza. Po kontrole špecifikácií objednávky sa prechádza k rýchlemu dodaniu. Všetky plne vybavené vozidlá s podvozkom okamžite pripravené na prevádzku sú vybavené nadstavbami od popredných výrobcov, vhodnými pre rôzne účely.

Narastajúci počet vozidiel
V rámci programu Ready to Go spoločnosti DAF už je takmer „naštartovaných“ približne 100 vozidiel pripravených na prevádzku. Toto číslo bude naďalej rásť, ako náhle sa program rozšíri do celej Európy. Od tejto chvíle je nový program Ready to Go dostupný v Nemecku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Poľsku, Českej republike a na Slovensku. V priebehu tohto roka sa pridajú aj ďalšie krajiny v Európe.

Zoznam týchto vozidiel nájdete tu.