DAF CF Euro 6

Nový model DAF CF Euro 6 predstavuje nový štandard. Ponúkanízke prevádzkové náklady, špičkovýkomfort vodičaa nadovšetko neprekonateľnúvšestrannosť. Trivarianty kabíny, tri motorya množstvokonfigurácií nápravyapodvozka: nový model CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenie pre všetky potreby prepravy!


 • Prispôsobené vašim potrebám

  DAF-cf-tailored-400
  Všestranné a univerzálne vozidlo DAF: nový rad CF Euro 6. Ideálne nákladné vozidlo na rôzne aplikácie – počnúc stavbami až po distribúciu.

  Ďalšie informácie
 • Exteriér

  DAF-cf-exterior-400
  Dizajn nového raduDAFCFEuro 6.Robustný, elegantný a funkčný.Optimálnaaerodynamikavedie k ideálnemu prietoku vzduchu a následne k nízkej spotrebe paliva.

  Ďalšie informácie
 • Interiér

  DAF-cf-interior-400

  Rad DAFCFjek dispozícii spolu spraktickými typmi kabín na denné používanie, priestornými typmi kabín s lôžkomamimoriadnepriestornými typmi kabín SpaceCab, ktoré ponúkajúneuveriteľnúvýšku 223 cm. Ešte viackomfortu, bezpečnostia pohodlia.

  Ďalšie informácie
 • Hnacia súprava

  DAF-cf-driveline-400
  Novýrad CFEuro 6ponúkaúčinné hnacie sústavy s rôznymišpičkovýmimotormiPACCAR. Výkon od 290 do 510 hp a veľmi účinné motorové brzdy. S mechanickou prevodovkou s priamym radením s rýchlobehom alebo automatizovanou prevodovkou AS Tronic.

  Ďalšie informácie
 • Karoséria

  DAF-cf-chassis-400
  Ľahký a pevný podvozok vedie k maximálnemu užitočnému zaťaženiu a maximálnej rentabilite. Vysoká tuhosť a zadné odpruženie Stabilink zaisťujú bezpečnú manipuláciu.

  Ďalšie informácie
 • CF Construction

  DAF-cf-construction-400
  Špeciálne vyvinutý pre použitie v stavebníctve, ktoré si vyžaduje pravidelnú jazdu v teréne. Model CF Construction charakterizuje zvýšený uhol nájazdu a väčšia svetlá výška na maximálne pohodlnú jazdu v teréne.

  Ďalšie informácie

Súvisiace informácie

DAF CF Euro 6 driver instructions

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF CF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

Aktuality

 1. Ponuka jazdených vozidiel

  Ďalšie informácie

 2. Archív