Exteriér

Dizajn nového raduDAFCFEuro 6.Robustný, elegantný a funkčný.Optimálnaaerodynamikavedie k ideálnemu prietoku vzduchu a následne k nízkej spotrebe paliva.

Dizajn

Dizajn exteriéru

Počas vývoja radu CF bola spoločnosť DAF značne inšpirovaná kvalitami mimoriadne uznávaného radu Euro 6 XF. Výsledkom tejto inšpirácie je atraktívny dizajn exteriéru. Prominentná a dokonale integrovaná horná a dolná mriežka pripomína rodinný charakter, ktorý je podčiarknutý centrálne umiestneným chrómovaným panelom s logom spoločnosti DAF.

Vonkajšie osvetlenie

Inovačný prístup

Prvý raz v oblasti nákladných automobilov je k dispozícii ponuka voliteľnej technológie LED pre čelné svetlomety. Získate maximálny svetelný výstup, maximálnu životnosť a minimálnu spotrebu energie.

Aerodynamické vlastnosti

Aerodynamické vlastnosti

Počas fázy návrhu nového modelu CF venovala spoločnosť DAF veľkú pozornosť optimalizácii prietoku vzduchu. Novovytvorený nárazník z galvanizovanej ocele s integrovanými vzduchovými deflektormi prispieva k lepšiemu chladeniu motora a k najnižšej možnej spotrebe paliva. Blatníky, bočné nárazníky a bočnice sa taktiež dočkali prepracovania s cieľom optimalizovať aerodynamiku a obmedziť usádzanie nečistôt.

Related information

DAF CF Euro 6 driver instructions

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF CF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív