Karoséria

Absolútna novinka DAF CF Euro 6: podvozok. Ľahký a pevný na dosiahnutie najvyššieho užitočného zaťaženia a špičkovej manipulácie. Použitie nových náprav a jedinečného odpruženia Stabilink na zadnej náprave vedie k stabilnejšej manipulácii a nižšej pohotovostnej hmotnosti.

Vlastnosti

Vysoké užitočné zaťaženia

Podvozok radu CF Euro 6 je výsledkom úplne nového vývoja. Ponúka vysoké užitočné zaťaženie vďaka nízkej pohotovostnej hmotnosti. Vynikajúca pevnosť zabezpečuje špičkové jazdné charakteristiky. Jednotlivé súčasti sú inteligentne rozmiestnené s prihliadnutím na maximálnu efektívnosť.

Schéma podvozka

Schéma podvozka

Jedným zo základných bodov počas vývoja podvozka bolo vytvorenie čo najväčšieho priestoru. Katalyzátor SCR a filter tuhých častíc sú skombinované do jednej jednotky. Nádrž na AdBlue je prakticky umiestnená pod kabínou. Výsledok? Dostatočný priestor na inštaláciu čerpadla alebo hydraulických nádrží, alebo na palivových nádrží s objemom až 1 500 litrov.

Súvisiace informácie

DAF CF Euro 6 driver instructions

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF CF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív