Prispôsobené vašim potrebám

Všestranné a univerzálne vozidlo DAF: nový rad CF Euro 6. Ideálne nákladné vozidlo na rôzne aplikácie – počnúc stavbami až po distribúciu. Ponúkanízke prevádzkové náklady,špičkovýkomfort vodičaa nadovšetkoneprekonateľnúvšestrannosť.Trivarianty kabíny,tri motorya množstvokonfigurácií nápravyapodvozka:nový model CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenie pre všetky potreby prepravy.

Stručné informácie

Špička z hľadiska univerzálnosti

Nový rad DAF CF Euro 6 ponúka prispôsobené riešenia. Bez ohľadu na verziu, ktorú si vyberiete, má každý model CF špičkové užitočné zaťaženie, ktoré je výsledkom nízkej pohotovostnej hmotnosti. V značnej miere je to výsledkom úplne nového podvozka, ktorý je ľahký a pevný. Úplne plochý podvozok je snom každého karosára – jeho práca nikdy nebola natoľko jednoduchá.

K dispozícii je výber z troch šesťvalcových motorov s výkonmi od 164 kW/220 hp až do 375 kW/510 hp. Výkon, spoľahlivosť, hospodárnosť a čistota.

Dizajn nového radu CF Euro 6 je robustný a súčasne elegantný, premyslený a zjavne mimoriadne funkčný. Optimálna aerodynamika a maximálne chladenie zaisťujú nízku spotrebu paliva.

Úplne nový interiér ponúka ideálne pracovné prostredie. Jeho súčasťou je vynikajúca dostupnosť, najpohodlnejšie lôžko a najväčší dostupný priestor v danej triede.

Súvisiace informácie

DAF CF Euro 6 driver instructions

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF CF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív