DAF LF Euro 6

Nový rad LF ponúka všetko, čo očakávate od moderného distribučného nákladného vozidla. Je agilný, ponúka špičkovú dostupnosť a odlišuje sa špičkovými jazdnými charakteristikami. Mnoho zastavení a štartovaní, rýchle nakladanie a vykladanie: to všetko bez kompromisov prináša nový rad LF. S úplne novým interiérom a všetkým komfortom pre vodiča, ktorý si dokážete predstaviť. K dispozícii je rozsiahly rad motorov, prevodoviek a prevodových pomerov zadnej nápravy. Na dosiahnutie optimálneho výkonu.


Pozrite si podrobné informácie o modeli DAF LF Euro 6

 • Prispôsobené vašim potrebám

  DAF-lf-tailored-400
  Vývoj nového modelu DAF LF sa zameriaval na dosiahnutie maximálnej efektívnosti pre operátora a na maximálnu jednoduchosť používania pre vodiča.

  Ďalšie informácie
 • Exteriér

  DAF-lf-exterior-400
  Nový rad LF je robustný a súčasne pôsobí priateľským dojmom. Jeho dizajn je mimoriadne praktický.

  Ďalšie informácie
 • Interiér

  DAF-lf-interior-400
  Špičkové kvalitatívne štandardy vlajkovej lode XF sa premietajú aj do úplne nového interiéru radu LF. Výsledok: optimálne pracovné prostredie pre vodiča.

  Ďalšie informácie
 • Hnacia súprava

  DAF-lf-driveline-400
  Nové špičkové štvorvalcové a šesťvalcové motory PACCAR Euro 6 tvoria srdce novej hnacej sústavy LF. Výkonné, šetrné k prírode a hospodárne.

  Ďalšie informácie
 • Karoséria

  DAF-lf-chassis-400
  Nízka pohotovostná hmotnosť a maximálne užitočné zaťaženie. Nový podvozok LF taktiež predstavuje špičkový základ pre nadstavbu.

  Ďalšie informácie
 • LF Construction

  DAF-lf-construction-400
  Ideálne pre stavebné aplikácie, v rámci ktorých je dokonalá manévrovateľnosť mimoriadne dôležitá – LF Construction.

  Ďalšie informácie
 • DAF LF Aerobody

  DAF-Euro-6-LF-Aerobody-07
  Spoločnosť DAF predstavuje nový model LF Aerobody, 12tunové rozvážkové vozidlo, dodávané z výroby s aerodynamickou nadstavbou PACCAR.

  LF Aerobody

Súvisiace informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Aktuality

 1. Ponuka jazdených vozidiel

  Ďalšie informácie

 2. Archív