Exteriér

Nový rad predstavuje vizitku každého prepravného operátora. Zdieľa svoj štýlový vzhľad s novým radom CF a XF.

Dizajn

Atraktívny dizajn: robustný, ale priateľský vzhľad

Dôležitý rys nákladného vozidla, ktoré sa používa v mestských oblastiach: priateľský vzhľad. Dizajn distribučného nákladného vozidla však musí byť aj robustný. Konštrukčný tím spoločnosti DAF túto úlohu splnil. Exteriér LF však ponúka viac než vynikajúci vzhľad. Prispieva k efektívnosti, prevádzkyschopnosti, komfortu a bezpečnosti.

Varianty kabíny

Tri varianty kompaktných kabín

Nový rad DAF LF je k dispozícii s troma variantmi kabíny:

  • kabína na denné používanie s dĺžkou 160 cm
  • predĺžená kabína na denné používanie s dĺžkou 200 cm
  • kabína s jedným lôžkom na spanie s celkovou dĺžkou 200 cm

Uvedené tri kabíny majú kompaktnú šírku 2 130 mm, ktorej výhody sú zjavné v oblasti manévrovateľnosti počas distribúcie v mestách, a to najmä s malým polomerom zatočenia (uhol natočenia kolesa 50 až 53° v závislosti od variantu kabíny).

V závislosti od modelu a krajiny je kabína vpredu upevnená na podvozku pomocou flexibilných gumových úchytov tvaru písmena V a vzadu pomocou cievkových pružín s integrovanými tlmičmi alebo pomocou cievkových pružín vo všetkých štyroch bodoch. Cievkové pružiny sú štandardom v prípade verzií s kabínou na spanie, ako aj v prípade 18-tonového variantu a rôznych modelov ťahačov.

Súvisiace informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív