Interiér

Najlepším vodičom je oddýchnutý vodič. To je dôvod, pre ktorý sa interiér nového radu LF pýši rovnako vysokou kvalitou ako vlajková loď XF. Výsledok:
optimálne pracovné prostredie pre vodiča. Vďaka používaniu teplých farieb sa bude každý vodič cítiť v kabíne ako doma. Použité materiály a ich úprava zlepšujú celkový vzhľad nového interiéru, sú praktické a jednoducho sa čistia. Interiér vždy vyzerá sviežo a dobre udržiavaný.

Jazda

Stačí iba nasadnúť a jazdiť

Vďaka používaniu teplých farieb sa bude každý vodič cítiť v kabíne ako doma. Nový interiér DAF LF ponúka nasledujúce možnosti:

  • Úplne nastaviteľné sedadlá na optimálne a jednoduché používanie.
  • Nová prístrojová doska s jednoducho čitateľným prístrojovým panelom a displejom so žiarivými farbami a funkciou DAF Driver Performance Assistant.
  • Nový multifunkčný volant s integrovanými ovládacími prvkami.
  • Mimoriadne výkonný vykurovací a ventilačný systém na dosiahnutie pohodlných teplôt.

Prístup do kabíny

Optimálna dostupnosť

V rámci distribučnej prepravy musí vodič denne mnohokrát vstupovať do kabíny a vystupovať z nej. Z tohto dôvodu disponuje rad LF optimálnou dostupnosťou, a to vďaka dverám, ktoré je možné otvoriť v uhle až 90 stupňov, spolu s praktickýmosvetlením interiéru.

Vykurovacía ventilačný systémdisponujemimoriadne veľkou kapacitou. Vďaka nej sa vždy veľmi rýchlo dosiahne požadovaná teplota v interiéri.

V prípade ľahších modelov LF (so 17,5-palcovými kolesami) bolazachovaná malápodlahová výška 89cm.Ťažšieverzie s kolesami s rozmerom 19,5a 22,5palcadisponujúpodlahovou výškou98cm a111cm.

Úložné priestory

Množstvo úložných možností

Vodičpotrebuje množstvo praktickýchúložných priestorovnajmäv oblastidistribučnej prepravy.Z tohto dôvodunový radLF ponúka priestornýauzamykateľnýúložný priestorna motorovom tunelisďalšou možnosťouuloženia predmetov na veku.

Ak je modelLF vybavený automatizovanou prevodovkouAS-Tronic,k dispozícii je ďalšíúložný priestor na prístrojovej doskevedľavodiča na uloženienapr. nákladových listov a poznámkového bloku. Okrem tohosú k dispozícii úložné priestory vdverovýchpaneloch.Úložnásieťjeupevnenák zadnej stene kabíny ak dispozícii sú dva úložné priestorynadčelným sklom.

Nad čelným sklom na strane vodičasú k dispozícii štyri zásuvky DINnapríklad na pripojeniedigitálnehotachografu– tachograf bude následne jednoducho dostupný.Predĺžená kabínana denné používanie a kabína s lôžkom na spaniemajú aj tri ďalšieuzamykateľné úložnépriehradkyza sedadlami (štandardná výbava).

Súvisiace informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív