Karoséria

Podvozok Euro 6 LF bol kompletne prepracovaný na dosiahnutie maximálnej pevnosti a špičkových jazdných charakteristík, nízkej pohotovostnej hmotnosti a dostatku priestoru na umiestnenie komponentov.Podvozokje úplne plochýa úplne nová elektrická inštalácia zabezpečuje maximálnu otvorenosť pre karosárske práce.S cieľom ponúknuť vozidlá prispôsobené na každú aplikáciu obsahujenovýrad LFveľkémnožstvo variantovz hľadiskaužitočnej záťaže arozchodu kolies.

Vysoké užitočné zaťaženie

Ľahké a pevné

DAF LF Euro 6 rear axle Najvýznamnejšou inováciou je jednostenná konštrukcia podvozka, čím sa získa minimálna pohotovostná hmotnosť vozidla. Použitá vysokokvalitná oceľ zaručuje maximálnu pevnosť.

Na dosiahnutie maximálnej záťažovej kapacity je 18 a 19-tonové modely možné vybaviť novou 13-tonovou zadnou nápravou, čo je dôležité v krajinách, v ktorých legislatíva povoľuje prekročenie 11,5-tonového obmedzenia záťaže na hnaciu nápravu.

Schéma súčastí

Prakticky umiestnené komponenty

Súčasti, ako napríklad vzduchové nádrže a systém na elektronickú reguláciu brzdenia, sú prakticky umiestnené vo vnútri podvozka, čím sa získa množstvo priestoru na upevnenie schránok s náradím, podporných nožičiek a náhradného kolesa.

Jednoduchosť využitia

Jednoduchosť využitia

Dôležitým atribútom prenákladnévozidlov segmentevozidielDAFLFjeotvorenosť pre karosárov.Z tohto dôvodu je podvozok raduLFúplneplochý. Súčasťou voliteľnejvýbavysú praktické upevňovacie konzoly.

Konfigurácie

Rôzne konfigurácie podvozka

DAF LF Euro 6 chassis Spoločnosť DAF ponúka nový rad LF Euro 6 v rôznych hmotnostných triedach. Pevné varianty s kolesami s rozmerom 17,5 palca ponúkajú GVW s hodnotou 7,5 až 12 ton s kapacitou užitočného nákladu od 4 180 do 8,300 kg.

V prípade kolies s rozmermi 19,5 palca ponúkajú pevné varianty (14 a 16 ton) čisté užitočné zaťaženie od 9 570 do 11 570 kg. Spoločnosť DAF okrem toho ponúka aj 14 a 16-tonové ťahače nového radu LF s kolesami s rozmerom 19,5 palca pre maximálne kombinované hmotnosti 24 až 28 ton.

Špičkou programu LF sú pevné modely (18 a 19 ton) s kolesami s rozmerom 22,5 palca a hrubou kombinovanou hmotnosťou 26 až 32 ton.

Rozchody kolies

S cieľom ponúknuť rad DAF LF prispôsobený pre každú aplikáciu si môžete vybrať spomedzi širokého rozsahu rozchodov kolies. Verzie s GVW od 7,5 do 12 ton sú k dispozícii s ôsmimi rozchodmi kolies od 3,00 do 5,40 m. V triede od 14 do 16 ton je k dispozícii deväť variantov rozchodu kolies od 3,25 do 6,30 m. V prípade 18 a 19-tonových modelov si môžete vybrať spomedzi ôsmich rôznych rozchodov kolies od 3,45 do 6,25 m. Verzia ťahača najťažšieho modelu LF disponuje rozchodom kolies od 3,13 m alebo 3,50 m.

Súvisiace informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív