Interiér

Interiér kabíny je kráľovstvom vodiča. Nikto o tom nevie viac než spoločnosť DAF. V súlade s dlhoročnou tradíciou preto pri uvedení novej série XF zavádzame aj novú úroveň pohodlia vodiča. Kabína DAF XF Super Space s objemom 12,6 kubického metra je tou najväčšou kabínou, v ktorej môže vodič pracovať a bývať.

Jazda

Vodiči si zaslúžia to najlepšie

Pri navrhovaní nového vozidla musíme myslieť na budúcnosť. Preto sme s otvorenou mysľou začali uvažovať o budúcich potrebách vodičov. Prinášame im viac pohodlia a bezpečnosti. Meníme koncepciu pracoviska vodiča.

Ak dnes každý môže pracovať z pohodlia svojej obývačky, prečo by takúto možnosť nemali mať aj vodiči? Možno to znie zvláštne. No práve to sme urobili: pracovisko vodiča sme premenili na jeho obývačku.

Osobný život

Osobný život

Nový rad XF ponúka neuveriteľný priestor. Priestor na prácu a mimopracovné činnosti 12,6 m3 a dostupná výška na postavenie sa 2,25 m v kabíne Super Space Cab sú neprekonateľné. Ak sa vám vaše vybavenie do kabíny vozidla DAF nezmestí, jednoducho si toho beriete priveľa. Kabína XF Super Space Cab ponúka viac ako 1 000 litrov úložného priestoru rozdeleného do praktických zón.

Spánok

Vyspíte sa ako doma… alebo ešte lepšie

V spoločnosti DAF vieme, že oddýchnutý vodič jazdí bezpečne. Lôžka vo vozidlách spoločnosti DAF preto vždy patrili medzi tie najlepšie. A ešte sme ich vylepšili. V súčasnosti sú vybavené 2,20 metra dlhými a 16 cm hrubými pružinovými matracmi s takmer 900 pružinami z nehrdzavejúcej ocele s tromi komfortnými zónami. V strede je 80 cm široký, za sedadlami má 70 centimetrov. To zaručuje dokonalý odpočinok.

Súvisiace informácie

DAF XF Euro 6 manuál pre vodičov

Jazdíte s nákladným vozidlom DAF XF Euro 6? Pozrite si instruktážne videá pre vodičov na kanále YouTube.

Zobraziť zoznam záznamov

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív