DAF - The New CF and XF

Nové CF a XF


Pure Excellence

Vychádzajúc z našej filozofie efektívnosti prepravy sme vytvorili nové modely DAF CF a XF, ktoré posúvajú dokonalosť na vyššiu úroveň. Nové modely DAF vychádzajú z vynikajúcej povesti našich nákladných vozidiel spĺňajúcich normy Euro 6. Prinášajú všetky výhody, na ktoré ste zvyknutí, ako je najvyššia spoľahlivosť, odolnosť a efektivita vo svojej triede a bezkonkurenčné pohodlie jazdy, no teraz sme ich výrazne zdokonalili.

DAF-The-New-XF

Nový štandard

Zaviedli sme celý rad vylepšení na zvýšenie Vašej ziskovosti na každý kilometer a zníženie vplyvu na životné prostredie. Nové modely CF a XF stanovujú nový štandard efektívnosti prepravy, ako aj pohodlia vodiča. Jednoducho povedané, čistá dokonalosť.

Úspory
3 000 EUR ročne na každé nákladné vozidlo

Najnižšia spotreba paliva v odvetví

 • Inovácie motorov PACCAR MX-11 a MX-13
 • Nová efektívna automatická prevodovka TraXon
 • Nové vysoko efektívne zadné nápravy s rýchlejšími prevodmi
 • Aerodynamické optimalizácie
 • Pokročilé softvérové funkcie hnacieho systému

Vyšší krútiaci moment pri nižších otáčkach v kombinácii s optimalizovanými hnacími sústavami, novými vysoko efektívnymi zadnými nápravami, výkonnejšou elektronikou a aerodynamickými vylepšeniami prináša vyššiu palivovú efektívnosť až o 7 percent pre dlhé jazdy. To Vám dokáže ušetriť tisíce eur ročne!

Úspory
600 EUR ročne na každé nákladné vozidlo

 • Nový vysoko účinný, no napriek tomu mimoriadne kompaktný systém následnej úpravy emisií (EAS) šetrí 50 kg hmotnosti
 • Prepracované motory a optimalizácia podvozka prispievajú k ďalšiemu zníženiu hmotnosti. 

V závislosti od konfigurácie náprav dokážu tieto funkcie znížiť hmotnosť vozidla až o 100 kg. To umožňuje dosiahnuť vyššie užitočné zaťaženie, ktoré je mimoriadne dôležité v aplikáciách, pri ktorých záleží na každom kilograme.

Úspory
250 EUR ročne na každé nákladné vozidlo

 • Servisné intervaly až 200 000 km
 • Prvotriedna podpora pre výrobcov karosérií

Modely CF a XF boli aj doteraz známe svojou vysokou spoľahlivosťou. Nová elektrická a elektronická architektúra však tieto výhody ešte zväčšuje. Kabeláž a pripojenia boli zredukované a zjednodušené na dosiahnutie najvyššej spoľahlivosti a vynikajúcej flexibility pri pridávaní doplnkových dielov. Výsledkom je maximálna dostupnosť vozidiel a najnižšie prevádzkové náklady. 

DAF Connect

Najlepšia správa vozového parku na trhu

Náš nový systém správy vozového parku DAF Connect Vám poskytuje informácie o efektívnosti vodiča a vozidla v reálnom čase. Tento systém poskytuje prehľadné informácie o polohe vozidla, o spotrebe paliva, počte najazdených kilometrov, o využití vozového parku a o čase nečinnosti. Vďaka optimalizácii dostupnosti vozidiel, zníženiu prevádzkových nákladov a zvýšeniu efektívnosti logistiky maximalizuje systém DAF Connect Vaše zisky na každý kilometer.

Úspory
1 300 EUR ročne na každé nákladné vozidlo


Objavte naše nové modely CF a XF

Objavte naše nové modely CF a X

Podrobnejší pohľad na nové modely CF a XF

 • Dizajn exteriéru

  DAF-xf-tailored

  Vďaka novým dizajnovým prvkom sú nové modely CF a XF najatraktívnejšie nákladné automobily na cestách. Prispievajú aj k vynikajúcej aerodynamike, vďaka čomu sa zvyšuje efektívnosť prepravy.

 • Najlepší interiér vo svojej triede

  DAF-xf-tailored
 • Hnacia sústava

  DAF-xf-tailored

  Najvyššia palivová efektívnosť v odvetví je výsledkom dokonale integrovanej hnacej sústavy, ktorá využíva najlepšie motory, prevodovky a zadné nápravy vo svojej triede.

 • Podvozok

  DAF-xf-tailored

  Ideálny základ pre akúkoľvek nadstavbu.



Služby spoločnosti DAF

Čistá dokonalosť v efektívnosti prepravy je viac než len nové a lepšie nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF ponúka komplexné riešenie prepravy prostredníctvom radu profesionálnych služieb, ktoré Vám umožnia vybrať si správne vozidlo, zabezpečiť financovanie a spravovať Váš vozový park na maximálnej úrovni efektívnosti.

DAF MultiSupport

Táto flexibilná zmluva o opravách a údržbe Vám poskytuje maximálnu bezpečnosť za pevne stanovenú cenu na kilometer.

DAF ITS

Ak by sa kedykoľvek stalo niečo neočakávané, jeden telefonát do ITS zaistí opätovné sprevádzkovanie nákladného vozidla s minimálnym zdržaním. ITS je v pohotovosti dňom i nocou, a to 365 dní v roku.

Školenie DAF Driver Academy

Školenie DAF pomáha vodičom dosiahnuť najnižšiu možnú spotrebu paliva a zlepšiť svoj výkon pri jazde.

DAF Services
Get Adobe Flash player

Aktuality

 1. Ponuka jazdených vozidiel

  Ďalšie informácie

 2. Archív