SYSTÉM DAF CONNECT

SYSTÉM DAF CONNECT

Maximalizujte svoju ziskovosť pomocou nášho špičkového systému správy vozového parku.

 • Prispôsobiteľný online ovládací panel, ktorý sa jednoducho používa, prináša jasné informácie o polohe vozidla, o spotrebe paliva, počte najazdených kilometrov, o využití vozového parku a o čase nečinnosti.

 • Funkcia živého zobrazenia vozového parku Live Fleet View Vám poskytne presné údaje o polohe nákladných vozidiel, čím umožňuje optimálne plánovanie pre vozový park vrátane vzdialeností, trás a časov jázd.

 • Môžete dostávať nastaviteľné upozornenia na odchýlky v parametroch, ako je rýchlosť, trasa, poloha a spotreba paliva, aby ste mohli okamžite konať.

Vyššie zisky vďaka lepším informáciám


Chcete mať neustály prehľad o výkonnosti Vášho vozového parku?

Systém DAF Connect Vám ho zabezpečí – náš nový systém správy vozového parku, ktorý Vám umožní naplno využívať schopnosti Vašich ľudí a vozidiel.

Sen každého vodiča

Informácie v reálnom čase pre optimálny výkon

Systém DAF Connect rýchlo zobrazí aktuálne informácie o Vašich vodičoch, nákladných vozidlách a logistických procesoch. Tieto informácie sú k dispozícii 24 hodín denne a 365 dní v roku a pomáhajú Vám zvyšovať dostupnosť Vašich vozidiel, znižovať Vaše prevádzkové náklady a optimalizovať efektívnosť Vašich logistických postupov. Spoznajte nový flexibilný systém správy vozového parku – bez ohľadu na to, čo prepravujete a kde v Európe sa nachádzate, Vás systém DAF Connect privedie k vyšším ziskom.

SYSTÉM DAF CONNECT

Monitorujte

Systém DAF Connect Vám v reálnom čase poskytuje informácie o výkone Vášho vodiča a o stave a výkone Vášho vozidla v ktorúkoľvek hodinu a kdekoľvek na svete. Stačí Vám stolový alebo prenosný počítač.

Konajte

Služba DAF Connect zaznamenáva aktuálnu polohu Vašich vozidiel, čím Vám poskytne prehľad o výkone a o trasách, na ktorých sa aktuálne pohybujú. Ihneď môžete vidieť časy odjazdu a príjazdu, čo Vám pomôže optimalizovať využívanie Vašich vozidiel a následne aj zvýšiť produktivitu.

Predvídajte

Na základe informácií poskytnutých systémom DAF Connect môžete údržbu ešte presnejšie prispôsobiť konkrétnemu vozovému parku a obchodnému modelu. Servisný dealer DAF Vás podporí aktívnym plánovaním a vykonávaním údržby a opráv v čase, ktorý Vám vyhovuje.

Get Adobe Flash player

Aktuality

 1. DSCF4425sss

  Ponuka jazdených vozidiel

  Ďalšie informácie

 2. DAF_KALENDER2018_600X360_WH.indd

  Nový rad vozidiel XF a CF je kompletný

  Ďalšie informácie

 3. Archív