Nový model LF

Obľúbený model LF sme doplnili množstvom inovácií inšpirovaných našou filozofiou prepravnej efektívnosti DAF. Distribučnú prepravu sme tak posunuli na novú úroveň výnimočnosti.

Všetky tieto inovácie nového modelu LF ešte viac zvyšujú úroveň prvotriednej spoľahlivosti, odolnosti, manévrovateľnosti a pohodlia našich nákladných vozidiel Euro 6. Nový model LF s ešte väčšou nosnosťou a ešte lepšou efektívnosťou je špičkové distribučné nákladné vozidlo pre dopravcov aj vodičov. Skrátka: čistá dokonalosť.


Spoznajte nový model LF

Objavte naše nové modely CF a X

Podrobnejší pohľad na nový model LF

Súvisiace informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív