Vzor pre pohodlie vodiča

Pohodlne sa cítiaci vodič je lepší vodič. Preto je interiér takou dôležitou súčasťou nového modelu LF. Hneď, ako vodič vstúpi do kabíny, môže si vychutnať najvyšší štandard komfortu, praktickosti a bezpečnosti.

LF interior with driver

Dokonalé pracovné prostredie

Palubná doska je atraktívna, komplexne vybavená a ponúka maximálne jednoduché používanie. Všetky ovládacie prvky sú ľahko dostupné a usporiadané logicky podľa funkcie. Mimoriadne veľká kapacita vykurovacieho a ventilačného systému znamená, že v interiéri je možné rýchlo dosiahnuť ideálnu teplotu. To je vynikajúce, keď vodiči nastupujú a vystupujú veľakrát denne.

Ešte lepšie informácie pre vodiča

Nádherný a prehľadný prístrojový panel má nové písmo a nový štýl, ktorý zlepšuje prehľadnosť. Informačný panel vodiča poskytuje viac informácií na zvýšenie komfortu a efektívnosti vodiča. V záujme ďalšieho zvýšenia výkonnosti vodiča sú nastavenia zoskupené na prístrojovom paneli logickejšie a asistent výkonu vodiča (Driver Performance Assistant, DPA) obsahuje ešte viac tipov na hospodárnu jazdu.

Skvelý úložný priestor

Nový model LF ponúka široký rad úložných možností: priestranný uzamykateľný úložný priestor na tuneli motora, bočné vrecká v dverových paneloch a dva veľké úložné priestory nad čelným sklom. Rozšírená denná kabína a kabína na spanie majú ako štandard tri ďalšie uzamykateľné úložné skrinky za sedadlami; jednu s kapacitou 23 litrov a dve s kapacitou 39 litrov.

Ergonomický dizajn

Prispôsobiteľný multifunkčný volant prispieva k vynikajúcej polohe vodiča počas jazdy. Sú na ňom spínače na ovládanie tempomatu, motorovej brzdy, rádia a hands-free zariadenia TruckPhone, a ovládanie klimatizácie a dvojitá zásuvka DIN pre voliteľné navigačné rádio nákladného vozidla sú na dosah ruky.

Sedadlo s mnohými možnosťami nastavenia

Nový model LF má mimoriadne pohodlné sedadlo vodiča s veľkým rozsahom nastavení – až 210 mm pozdĺžne a 120 mm na výšku. Zabezpečuje tak ideálnu polohu počas jazdy pre vodičov všetkých výšok. K dispozícii je aj pneumaticky odpružené sedadlo vodiča s voliteľným vyhrievaním.

Podrobnejší pohľad na nový model LF

 • Dizajn exteriéru

  DAF-xf-tailored

  Vďaka jedinečnému dizajnu exteriéru má nový model LF výrazný a priateľský vzhľad, takže je skvelou reklamou pre Váš biznis.

 • Hnacia sústava

  DAF-xf-tailored

  Hnacia sústava

 • Podvozok

  DAF-xf-tailored

  Ideálny základ, na ktorom sa dá stavať.

Súvisiace informácie

Nakonfigurujte si svoj DAF Euro 6

Nech sú vaše požadavky akékoľvek, vždy nájdete vozidlo DAF, ktoré ich splňujú. Pomocou nástroja DAF Truck konfigurátor zistite, ktoré vozidlo Euro 6 sa nejlepšie hodí pre uspokojenie vašich potrieb.

Ďalšie informácie

DAF LF Euro 6 driver instructions

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

Are you driving a DAF LF Euro 6 truck? Watch the driver instruction videos on our DAF YouTube channel.

View the playlist

Služby

Efektivná preprava si vyžaduje viac než len dokonalé nákladné vozidlo. Spoločnosť DAF preto ponúka kompletné riešenie pre prepravu. Za každým vozidlom sa skrýva profesionálna organizácia a medzinárodná sieť servisných dealerov. Pomôžu vám s výberom vhodného vozidla, zariadia financovanie a budú váš vozový park udržovať v perfektnom stave.

Ďalšie informácie

Aktuality

 1. Ponuka jazdených vozidiel

  Ďalšie informácie

 2. Archív