DAF XF získal ocenenie „Poľské nákladné vozidlo roku 2018“

Čitatelia popredného poľského časopisu o doprave Polski TRAKER rozhodli hlasovaním o tom, že DAF XF získal ocenenie „Poľské nákladné vozidlo roku 2018“. Nový DAF XF bol vybraný vďaka svojmu elegantnému dizajnu, špičkovým technológiám, bezpečnostným systémom a prvotriednemu pohodliu pre vodiča.

Voľba „Nákladné vozidlo roka“ od časopisu Polski TRAKER je najprestížnejším uznaním v Poľsku v oblasti cestnej nákladnej dopravy. Spoločnosť DAF Trucks toto ocenenie získala už v rokoch 1998, 1999, 2006, 2007 a 2014, takže teraz ho DAF vyhral už po šiestykrát.

Uznanie za inovatívne riešenia Nový DAF XF získal v hlasovaní čitateľov titul „Poľské nákladné vozidlo roku 2018“ vďaka mnohým svojim inovatívnym riešeniam a maximálnej efektivite. Nová poháňacia sústava, optimalizovaná aerodynamika, nižšia hmotnosť a ďalšie zdokonalenia prinášajú pôsobivé 7% zníženie spotreby paliva. Čitatelia časopisu Polski TRAKER navyše veľmi chválili nový dizajn kabíny a vysokú úroveň pohodlia pre vodiča.

„Uznanie úspechu na trhu“ Aleksander Głuś, šéfredaktor časopisu Polski TRAKER a člen poroty súťaže Medzinárodné nákladné vozidlo roka, k tomu poznamenal: „Nový DAF XF sa vyznačuje pôsobivými vylepšeniami takmer vo všetkých oblastiach, ktoré sú dôležité ako pre dopravné spoločnosti, tak pre vodiča. Prevádzkovatelia oceňujú pôsobivý pokrok v oblasti úspory paliva, zatiaľ čo vodiči si chvália skvelé pohodlie. A navyše je titul vyjadrením uznania dlhodobého úspechu značky DAF v Poľsku, kde spoločnosť DAF zaujíma popredné miesto na trhu.“

„Cenné uznanie“ „Toto uznanie má vysokú hodnotu, pretože ho udeľujú majitelia a vodiči našich vozidiel,“ uviedol Richard Zink, člen predstavenstva zodpovedný za marketing a predaj v spoločnosti DAF Trucks. „Teší ma, že pokladajú DAF XF za najlepšie vozidlo pre diaľkovú prepravu. Získanie poľského titulu „Nákladné vozidlo roka“ je tiež vyjadrením uznania našej exkluzívnej a profesionálnej sieti servisných dílerov, ktorá oceňovanému vozidlu poskytuje zázemie prostredníctvom najlepších služieb v odbore.“


Aktuality

  1. Ponuka jazdených vozidiel

    Ďalšie informácie

  2. Archív