O nás2022-09-05T00:54:52+02:00

O DAF

Viac ako 90 rokov inovatívnych dopravných riešení

V spoločnosti DAF sme hrdí na každé nákladné vozidlo DAF, ktoré opustí náš závod. Pretože vieme, že sme dodali nákladné vozidlo, ktoré umožňuje zákazníkovi riadiť jeho podnikanie. Pretože vieme, že vodič ocení jeho bezkonkurenčný komfort a ovládateľnosť. Naša láska k nákladným vozidlám sa premieta do každej súčiastky a detailu. To je to, čo odlišuje nákladné vozidlo DAF od akéhokoľvek iného nákladného vozidla.

Patent na inteligentné riešenia

Viac ako 90 rokov DAF, viac ako 90 rokov inovácií. Spoločnosť DAF bola vždy známa svojimi inteligentnými dopravnými riešeniami. A všetky tieto dômyselné riešenia mali spoločné to, že slúžili jasnému účelu. Boli prínosom pre zákazníka!
Objavte malý výber z takmer nespočetného radu vynálezov.

Vedúce postavenie v oblasti životného prostredia

Spoločnosť DAF je lídrom v oblasti ochrany životného prostredia a ponúka celý rad úsporných a mimoriadne čistých dieselových motorov, ktoré spĺňajú najprísnejšie emisné normy. Spoločnosť DAF bola medzi prvými európskymi výrobcami nákladných vozidiel, ktorí splnili normu ISO 14001 pre starostlivosť o životné prostredie. Všetky výrobné závody dosiahli „nulový odpad na skládkach“. Vďaka použitiu najnovších a vysoko sofistikovaných technológií je nová a ultramoderná lakovňa kabín spoločnosti DAF v belgickom Westerlo najnovším príkladom toho, ako je spoločnosť DAF lídrom v oblasti starostlivosti o životné prostredie a hospodárenia s ním.

Na ceste k ešte čistejšej cestnej doprave

Globálne emisie CO2 a miestna kvalita ovzdušia – to sú otázky, ktoré sa týkajú každého z nás. A to sa týka aj spoločnosti DAF. Preto vyvíjame a testujeme mnohé nové a existujúce technológie na ceste k ešte čistejšej a udržateľnejšej cestnej doprave. Jedno je isté: každá dopravná aplikácia si vyžaduje vlastný prístup.

Inovačné nákladné vozidlá DAF

Okrem bežných oblastí, na ktoré sa v odvetví nákladných vozidiel zameriava pozornosť – ako sú spoľahlivosť, úspora paliva, pohodlie vodiča a náklady na kilometer – existujú dve hlavné sociálne témy, ktoré sú hnacím motorom vývoja budúcich technológií: celosvetové zníženie emisií CO₂ a zlepšenie kvality ovzdušia, najmä v mestských oblastiach.

Go to Top